شرکتهای امداد خودرو معتبر ایران

گاها پیش می آید که خودرو ما دچار نقص فنی می شود ، در شرایطی که تعمیرگاه مکانیکی در دسترس ما نمی باشد.

در اینگونه مواقع ما نیاز به امداد خودرو پیدا می کنیم ، شرکتهای امداد خودرویی شرکت‌هایی هستن که در چنین شرایطی با یک تماس تلفنی تعمیرکار سیار به محل شما اعزام میکنند . و یا در صورت نیاز یدک کش به محل شما اعزام کرده و خودرو شما را به تعمیرگاه منتقل میکنند .

اما در این بین بعضی شرکتهای امداد خودرو جعلی نیز وجود دارد که معمولا دارای کادری بی تجربه می باشند که ممکن است به خودرو شما آسیب بزنند ، یا از شما مبالغ بالایی دریافت کنند و به اصطلاح شما را سرکیسه کنند .

اما چگونه یک امداد خودرو معتبر را از یک امداد خودرو جعلی تشخیص دهیم ؟

ما در این مطلب شرکتهای امداد خودرو معتبر را به شما معرفی می کنیم .

به طور کلی شرکتهای امداد خودرو ایران ، امداد خودرو سایپا و امداد خودرو کانون جهان گردی و اتومبیل رانی ایران سه غول امداد خودرو ایران هستند .

امداد خودرو ایران که در راستای امداد رسانی به مشتریان ایران خودرو فعالیت میکند و خودروهای ساخت این شرکت را پشتیبانی می کند .

امداد خودرو سایپا هم همانگونه که از نامش پیداست خدمات امداد خودرویی سایپا را تامین میکند و شامل خودرو های ساخت سایپا می شود .

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران تمامی خودرو های ایرانی و خارجی موجود در ایران را پشتیبانی کرده و با تحت پوشش قرار دادن تعمیرگاه های بی شماری در سطح کشور به راحتی و به سرعت خدمات امداد خودرویی را انجام می دهد . و حتی بسیاری از شرکتهای امداد خودرویی دیگر نیز زیر مجموعه امداد خودرو کانون جهانگردی می باشند .

پس در نظر داشته باشید که در زمان خرابی خودرو اگر خودرو شما از محصولات ایران خودرو یا سایپا است و دارای گارانتی می باشد ، با امداد خودرو مربوطه تماس بگیرید . و در غیر این صورت با امداد خودرو کانون تماس گرفته و یا در گوگل عبارت امداد خودرو را سرچ کرده و با دیگر شرکتهای امداد خودرویی تماس بگیرید . ولی حتما مطمئن شوید شرکت امداد خودرویی که با آن تماس گرفته اید زیر مجموعه امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران باشد . به راحتی می توانید از برچسب کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران که در دو طرف خودرو امدادی نصب گردیده ، تشخیص دهید که شرکت امداد خودرویی که با آن تماس گرفته اید زیر مجموعه کانون هست یا نه .

و البته بر روی بدنه خودرو امدادی مربوطه کد امدادگری ثبت شده باشد ، و ضمنا شخص تعمیرکاری که به محل شما اعزام می شود دارای کارت امدادگری کانون باشد.

 

 

نکات مهم در مورد امداد خودرو

Call Now Buttonتماس با امداد خودرو