روش صحیح حمل خودرو معیوب با یدک کش

برای همه ما پیش آمده که خودرو ما گاها دچار نقص فنی شده و ادامه حرکت با خودرو ممکن نمی باشد.

در چنین شرایطی یا باید تعمیرکار امداد خودرو مجاز در محل خودرو ما را تعمیر کند ، یا اگر تعمیر در کنار خیابان ممکن نبود نیاز داریم که خودرو توسط امداد خودرو به تعمیرگاه منتقل شود .

دقت کنید که بکسل کردن خودرو حتی با بکسل بند ثابت ممنوع بوده و در صورت مشاهده ممکن است که توسط پلیس جریمه یا حتی خودرو شما به پارکینگ منتقل شود !

برای حمل خودرو با امداد خودرو تماس بگیرید ، اما نکاتی هست که حتما باید رعایت کنید . و دقت کنید که خودرو امداد گر از این نکات غافل نشود.

هنگامی که یدک کش امداد خودرو خودرو شما را یدک می‌کشد دقت کنید که ارتفاع خودرو شما از سطح زمین نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد . دقت داشته باشید که در این مواقع فاصله چرخ خودرو شما از زمین بین بیست تا سی سانتی متر باشد ، اگر ارتفاع کمتر از حد گفته شده باشد اتصالات جلوبندی خودرو شما آسیب میبیند و اگر ارتفاع بیشتر باشد در هنگام عبور از سرعت گیرها سپر عقب و اگزوز خودرو شما گیر کرده و آسیب خواهد دید .

همچنین فاصله خودرو شما از یدک کش امداد خودرو هم باید متناسب باشد این فاصله بین نیم متر تا یک متر می‌باشد . اگر فاصله خودرو شما از یدک کش امداد خودرو کمتر از نیم متر باشد ، در سر پیچ‌ها و در هنگام دور زدن سپر ماشین شما با یدک کش امداد خودرو بر خورد کرده و آسیب میبیند .

حتما در هنگام تماس با  شرکت امداد خودرو مدل ماشین خود را اعلام کنید تا یدک کش  متناسب برای شما ارسال شود ، مثلا در خودرو های مدرن که سپر های بزرگ دارند حتما باید از یدک کش چرخ گیر استفاده شود .

دقت کنید که اتصالات یدک کش امداد خودرو به صورت محکم به خودرو شما وصل شده باشد ، و در هنگام حمل خودرو کاملا به صداهای قسمت اتصالات گوش دهید و اگر صدای ما هنجاری از قسمت اتصالات شنیدید حتما راننده امداد خودرو را در جریان قرار دهید و از او بخواهید اتصالات را دوباره چک کند .

 

نکات مهم در مورد امداد خودرو

 

Call Now Buttonتماس با امداد خودرو